SLEVY na akční zboží až 50 %! Sleva 10 % po registraci na 1 objednávku / Dárek ke každé objednávce!
Neohodnoceno

Mount Vape - Shake & Vape - Butter Cookies Cofee Cocoa - 10ml

Máslové sušenky s kávou a kakaem, které slibují nezapomenutelný zážitek. Jsou kombinovány s vybranými druhy kávy a pokryty tím nejlahodnějším kakaovým máslem. Jsme si jisti, že si je zamilujete. Praktické S&V balení, které obsahuje 10ml příchutě ve 30ml lahvičce s odnímatelným kapátkem. Nejedná se o hotový liquid a pro použití je potřeba naředit obsah příslušnou bází, případně nikotinovým Boosterem. Výrobce Mount Vape, Řecko.
Skladem (1 ks)
Kód: 769503107387
Značka: Mount Vape
189 Kč
Kategorie: Shake & Vape příchutě - Mount Vape (GR)
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.025 kg
Celkový objem: 30 ml
Druh příchutě: Nápojové, Sladké
Obsah nikotinu: 0mg
Příchuť: Káva, Kakao, Máslo, Sušenky
Základní vlastnosti: Příchuť Shake & Vape

"Máslové sušenky s kávou a kakaem, které slibují nezapomenutelný zážitek. Jsou kombinovány s vybranými druhy kávy a pokryty tím nejlahodnějším kakaovým máslem. Jsme si jisti, že si je zamilujete."

Řada Shake & Vape příchutí Mount Vape se zrodila ze špičkových příchutí vybraných z mnoha receptur a snah výrobců, kteří se specializují na výrobu e-liquidů pro elektronické cigarety. Příchutě Mount Vape vznikly pod vlivem vášně, vize a odvážného ducha, ale také díky výjimečně kvalitním surovinám.

Samotná výroba S&V příchutí Mount Vape probíhá v Řecku v laboratořích, které splňují veškerá striktní nařízení a za neustálého dohledu jsou používány pouze ty nejlepší a nejkvalitnější dostupné suroviny. Jen takto může být s jistotou zaručen dokonalý výsledný produkt, který splňuje veškerá očekávání. Právě díky silnému důrazu na pečlivou výrobní kvalitu, odděluje tento postup kvalitní příchutě od těch průměrných. Všechny příchutě Mount Vape jsou testovány akreditovanou laboratoří a jsou v souladu s požadavky EU.

Předností S&V balení je, že již není nutné čekat mnoho dnů, až týdnů na výsledný e-liquid, ale v podstatě ihned po namíchání lze začít vapovat. Nicméně pro dokonalé vykreslení chuti i tak doporučujeme ideálně několik dnů ponechat výsledný e-liquid tzv. dozrát. Dojde tak důkladnému promísení s bází, a vy si tak vychutnáte přesnou chuť, jakou výrobce zamýšlel.

Samotné Shake & Vape balení obsahuje 10ml vysoce koncentrované uvedené příchuťě, kterou jen doplníte bází s nikotinem (případně jen samotnou bází) do celého objemu 30ml lahvičky. Samotná příchuť Mount Vape nikotin neobsahuje a slouží pouze jako finální nosič chuti výsledného e-liquidu.

Návod na přípravu: Lahvičku 30ml obsahující uvedenou příchuť pouze dolijete bází, případně hotovým nikotinovým boosterem a důkladně promíchejte. U Shake & Vape balení není potřeba žádného dozrávání, a vy tak můžete ihned začít s vapováním, ale ze zkušeností doporučujeme 2-4 dny posečkat a výsledek bude mnohem lepší.


Klíčové vlastnosti

  • Vyrobeno v Řecku
  • Věrné podání chuti dle předlohy
  • Shake & Vape balení
  • Objem 30ml / 10ml příchutě

Mount Vape S&V

Řada Shake & Vape příchutí Mount Vape se zrodila ze špičkových příchutí vybraných z mnoha receptur a snah výrobců, kteří se specializují na výrobu e-liquidů pro elektronické cigarety. Příchutě Mount Vape vznikly pod vlivem vášně, vize a odvážného ducha, ale také díky výjimečně kvalitním surovinám.

Mount Vape logo společnosti

Příchutě Mount Vape

Naším cílem bylo vyvinout úžasná aromata, která nám připomínají oblíbené příchutě. Naší vášní je objevovat úžasné příchutě z celého světa a jejich kombinace jedinečným a úžasným způsobem. Naše příchutě dáváme k dispozici vaperům, pouze pokud splňují naše extrémně vysoké standardy.

 

SaV příchutě Mount Vape 30ml Banner

 

Parametry a specifikace příchutí Mount Vape


Typové zařazení S&V příchuť pro míchání vlastních e-liquidů

Země původu Řecko (GR)

Balení 30ml lahvička Chubby Gorilla s kapátkem

Obsah příchutě 10ml

Složení Polypropylene glycol (E1520), aroma

Ideální doba zrání 2 - 4 dny (není však nutné)

Název příchutě Butter Cookies Cofee Cocoa

Příchuť (Aroma) Sušenky, Máslo, Kakao, Káva

  

Obsah balení

  • 1x balení uvedené příchutě

 


 

Kompatibilní příslušenství

  • Základní beznikotinové báze naleznete zde
  • Nikotinové boostery (nikotin) naleznete zde
  • Samostané prázdné lahvičky pro míchání e-liquidů naleznete zde
  • Stříkačky, jehly a pipety pro míchání e-liquidů naleznete zde

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: