SLEVY na akční zboží až 50 %! Sleva 10 % po registraci na 1 objednávku / Dárek ke každé objednávce!
Neohodnoceno

IVG Bar Plus + - Kvajáva s jemnou svěžestí (Ruby Guava ICE )

Směs sladké růžové příchuti guavy s jemným mentolovým výdechem. Nová série oblíbených elektronických cigaret IVG Bar, nesoucí název IVG Bar Plus +, disponující silnou baterií 500mAh, se kterou dosáhnete až 600 potažení. Objem náplně 2ml, Obsah nikotinu 20mg Nic.salt (nikotinová sůl), Výrobce IVG.
Skladem (>5 ks)
Kód: 5056348074901
Značka: IVG
199 Kč –40 % 119 Kč
Kategorie: Elektronické cigarety IVG Bar
Hmotnost: 0.001 kg
Barva: Růžová
Displej: Ne
Druh příchutě: S nikotinovou solí
Kapacita baterie [mAh]: 500 - 1000mAh
Kapacita e-liquidu [ml]: 1 - 2ml
Možnosti nabíjení: Nelze (Jednorázové)
Náustek: Placatý
Obsah nikotinu: 20mg
Počet potažení: 600
Styl potahování: MTL (Klasické šlukování)
Závit baterie: Neobsahuje
IVG Bar Plus + - Kvajáva s jemnou svěžestí (Ruby Guava ICE ), produktový obrázek.
SLEVA 2% a více po registraci
199 Kč –40 %

IVG Bar Plus + je jednorázová elektronická cigareta obsahující oblíbenou nikotinovou sůl (NicSalt), která se rychleji vstřebává do těla a není tak nutné časté potahovaní, jako je tomu klasických liquidů. Cigareta je napájena vestavěnou baterií o kapacitě 500mAh, se kterou dosáhnete až 600 potažení.

Jednorázová e-cigareta je určená především pro uživatele, kteří se nechtějí trápit s nastavováním elektronických cigaret, jejich plněním a nákupem žhavících hlav, nebo výměnou podů, a je také skvělá pro ty, kteří jsou připraveni přestat kouřit a chtějí přejít na zdravější vapování. IVG Bar Plus + je skvělé zařízení, které si můžete bez problémů vzít s sebou na večerní procházky, nebo když jste na cestách! Všichni totiž víme, že není nic horšího, než když se vám elektronická cigareta vybije, nebo dokonce zapomenete lahvičku s e-liquidem a přejdete k cigaretám, když jste se dostali tak daleko bez kouření. IVG Bar Plus je právem označována za vapovací zařízení nové generace. Je okamžitě použitelná, ergonomická, lehce se vejde do kapsy, ale hlavně plnohodnotně uspokojí vaší potřebu a její používání je mimořádně snadné. A nejen to, každá cigareta se dodává předplněná 2ml oceňovaného prémiového e-liquidu té nejlepší chuti a kvality, pro kterou je tato tolik vyhledávána.

S vestavěnou baterií o kapacitě 500mAh, vám bez problémů vydrží až 600 potažení. Každá náplň obsahuje dnes velmi oblíbenou nikotinovou sůl, která je vyrobena přímo v laboratořích IVG. Nikotinová sůl, také označována jako "Nic. salt" je získávána z tabákových listů a je tak stoprocentně přírodním produktem. Nikotinová sůl se oproti známému klasickému nikotinu vstřebává do oběhu rychleji a přináší tak velmi rychlý pocit nasycení nikotinem. Na rozdíl od běžných náplní do elektronických cigaret (e-liquidů) výrazně méně dráždí v krku, a je tak díky tomu možné užívat vyšší intenzity nikotinu.

E-cigareta IVG Bar Plus je tak ideálním počátečním bodem pro přestávajícího kuřáka klasických cigaret, který se chce seznámit s možností alternativní a hlavně zdravější volby kouření. Tato e-cigareta nevyžaduje žádnou údržbu, žádné složité nastavování, a je tak ideálním kandidátem pro začínající vapery.

Všechny jednorázové elektronické cigarety IVG Bar jsou důkladně zabaleny a připraveny k používání ihned po rozbalení.


Klíčové vlastnosti

  • Jednorázová elektronická cigareta
  • Vyrobeno ve Velké Británii
  • Vestavná baterie 500mAh
  • Výdrž až 600 potažení

 

Parametry a specifikace jednorázové e-cigarety IVG Bar Plus +


Typové zařazení

 

Jednorázová elektronická cigareta

Země původu

 

Velká Británie (GB)

Obsah nikotinu

20 mg / 1 ml (Nikotinová sůl)

Objem náplně 2 ml
Kapacita baterie 500mAh
Nabíjení Nelze nabíjet

Příchuť (Aroma)

 

Kvajáva s jemnou svěžestí (Ruby Guava ICE )

Počet potažení

až 600

 

Jednoduchost především

E-cigareta IVG Bar Plus je tak ideálním počátečním bodem pro přestávajícího kuřáka klasických cigaret, který se chce seznámit s možností alternativní a hlavně zdravější volby kouření. Tato e-cigareta nevyžaduje žádnou údržbu, žádné složité nastavování, a je tak ideálním kandidátem pro začínající vapery.

ivg-bar-plus-jednorazova-e-cigareta

 


Příchutě IVG Bar si prostě zamilujete

IVG Bar se prodává ve 22 jedinečných příchutích, z nichž některé okamžitě poznáte, například ikonickou příchuť jahodového melounu a naši legendární příchuť Cola Ice, ale i další řadu příchutí, které si jistě zamilujete! Mezi ně patří například šťavnaté Mango Lychee, Butter Cookie a mnoho dalších!

 

ivg-bar-plus-jednorazova-e-cigareta-banner-spodek

 


Produktové video: Jednorázové cigarety IVG Bar Plus +

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

IVG

IVG je britský výrobce prémiových e-liquidů a příchutí, který působí na trhu od roku 2016. V současné době IVG působí ve více jak 60 zemích na 6 kontinentech. Cílem IVG je, aby dospělí používali naše výrobky jako
alternativu ke kouření, o kterém je známo, že je zdraví škodlivé.

IVG