SLEVY na akční zboží až 50 %! Sleva 10 % po registraci na 1 objednávku / Dárek ke každé objednávce!
5 hodnocení

Joyetech eGo AIO ECO Friendly Version elektronická cigareta 1700mAh Silver

Nová řada oblíbené All-In-One elektronické cigarety Joyetech AIO s kapacitou baterie 1700mAh, objem zásobníku 2 ml, horní plnění, micro-USB nabíjení.
Položka byla vyprodána…
Není skladem
Kód: 6971883402998
Značka: Joyetech
315 Kč
Kategorie: Elektronické cigarety Joyetech eGo AIO ECO
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Barva: Stříbrná
Celková délka: 110 - 120mm
Celkový průměr: 18 - 20mm
Displej: Ne
Druh napájení: Integrovaná baterie
Kapacita baterie [mAh]: 1500 - 2000mAh
Kapacita e-liquidu [ml]: 2 - 3ml
Možnosti nabíjení: Micro USB
Náustek: Kulatý
Pokročilé režimy: Neregulovatelné (Bypass)
Styl potahování: MTL (Klasické šlukování)
Závit baterie: Neobsahuje
Způsob aktivace: Manuální
Položka byla vyprodána…
Joyetech eGo AIO ECO Friendly - 1700mAh - Edice 2020 - Stříbrná
SLEVA 2% a více po registraci

Joyetech eGo AIO je mezi elektronickými cigaretami pojem, který svou prodejností překonal snad všechny rekordy. První generace této oblíbené série si získala neuvěřitelný počet uživatelů, a tak dnes pokračuje Joyetech v této oblíběné řadě, a přichází s dalším modelem All in ONE elektronické cigarety s názvem eGo AIO ECO Friendly.

Celá konstrukce elektronické cigarety je velmi jednoduchá, nicméně dostatečně výkonná, která svými vlastnostmi uspokojí jak úplné začátečníky, kteří s elektronickým kouřením teprve začínají, tak i zkušené uživatele, kteří si chtějí prožít pocit z elektronického kouření (vapingu), bez jakéhokoli nastavování. Výkon je u elektronické cigarety Joyetech eGo AIO ECO nastavován automaticky v závislosti na zvoleném odporu atomizéru. Nyní už se Vám nemůže stát, že by e-liquid protékal na baterii, či na jiná místa při položení na stůl ap., protože zásobník pro e-liquid je u eGo AIO ECO neoddělitelná součást baterie a odnímatelná je pouze jeho vrchní část pro plnění e-liquidem a výměnu žhavící hlavy. Objem samotného zásobníku je 2 ml.

Vrchní odnímatelná část je opatřena dětskou pojistkou (ochrana před nechtěnému otevření). Atomizér (žhavící hlava) již není ve spodní části, jako u většiny ostatních clearomizerů, ale nachází se přímo pod náustkem, kde je i regulace přívodu vzduchu (Airflow). Jako atomizéry (žhavící hlavy) jsou podporovány typy s označením Joyetech BF, které se již plně osvědčili v clearomizerech Joyetech CUBIS a jiných modelů firmy Joyetech. Samotná sada elektronické cigarety již obsahuje jednu žhavící hlavu s nerezovou žhavící spirálkou a odporem 0,6 Ω. Nabízí se tak podpora žhavících hlav s odporem 0,5 Ω, 1,0 Ω a 1,5 Ω, případně jinými řady BF.

Vestavná baterie disponuje solidní kapacitou 1700mAh, což jistě umožní používat elektronickou cigaretu po celý den. Vnitřní část náustku je spirálovitého tvaru, což značně eliminuje případné prskání e-liquidu do úst. Zásobník pro e-liquid je barevně podsvícen. Samotné nabíjení elektronické cigarety ECO Friendly umožňuje micro-USB vstup s funkcí USB Passthrough, a to znamená jediné, že elektronickou cigaretu lze používat i při nabíjení. Známé přísloví říká, že v jednoduchosti je síla a u elektronické cigarety Joyetech eGo AIO ECO to platí dvojnásob.

 


Klíčové vlastnosti

  • Kompaktní rozměry
  • Vhodná pro MTL vapování
  • All-in-one zařízení
  • Dětská pojistka
  • USB Passthrough

V jednoduchosti je síla

Celá konstrukce elektronické cigarety je velmi jednoduchá, nicméně dostatečně výkonná, která svými vlastnostmi uspokojí jak úplné začátečníky, kteří s elektronickým kouřením teprve začínají, tak i zkušené uživatele, kteří si chtějí prožít pocit z elektronického kouření (vapingu), bez jakéhokoli nastavování.

Barevné variace Joyetech eGo AIO ECO Friendly 2020

 

Dětská pojistka u Joyetech eGo AIO ECO Friendly 2020

Dětská pojistka

Vrchní odnímatelná část je opatřena dětskou pojistkou (ochrana před nechtěnému otevření). Atomizér (žhavící hlava) již není ve spodní části, jako u většiny ostatních clearomizerů, ale nachází se přímo pod náustkem, kde je i regulace přívodu vzduchu (Airflow)


 

Jednoduché plnění

Plnění je velmi jednoduché a probíhá odšroubováním horní části spolu s atomizerém, pod kterým je ukrytý samotný zásobní prostor, který pojme až 2 ml e-liquidu.

joyetech-ego-aio-eco-friendly-version-1700mah-hladina

 

Výměna žhavící hlavy u Joyetech eGo AIO ECO Friendly 2020

Snadná výměna žhavící hlavy

Jako atomizéry (žhavící hlavy) jsou podporovány typy s označením Joyetech BF, které se již plně osvědčili v clearomizerech Joyetech CUBIS a jiných modelů firmy Joyetech. Samotná sada elektronické cigarety již obsahuje jednu žhavící hlavu s nerezovou žhavící spirálkou a odporem 0,6 Ω. Nabízí se tak podpora žhavících hlav s odporem 0,5 Ω, 1,0 Ω a 1,5 Ω, případně jinými řady BF.


  

 

Parametry a specifikace eGo AIO ECO Friendly


Modelové označení (Typ, model)

 

eGo AIO ECO Friendly 2020

Barva

 

Silver (Stříbrná)

Typ baterie

 

zabudovaná

Kapacita baterie

 

1700 mAh

Způsob nabíjení

 

micro-USB

Objem zásobníku

 

2 ml

Regulace přívodu vzduchu

 

Ano

Způsob plnění

 

Horní

Podpora žhavících hlav (cartridgí)

 

Joyetech BF

Nastavitelný výkon (VW)

 

Auto

Nastavitelná teplota (TC)

  -

Displej

 

-

Způsob aktivace

 

Automatický

Rozměry

 

118,5 x 19 mm

Výrobce

 

Joyetech

 

Legenda pokračuje

Joyetech eGo AIO je mezi elektronickými cigaretami pojem, který svou prodejností překonal snad všechny rekordy. První generace této oblíbené série si získala neuvěřitelný počet uživatelů, a tak dnes pokračuje Joyetech v této oblíběné řadě, a přichází s dalším modelem All in ONE elektronické cigarety s názvem eGo AIO ECO Friendly.

 

joyetech-ego-aio-eco-friendly-version-1700mah-promo

 

 


Obsah balení

  • 1x eGo AIO ECO Friendly Version
  • 1x Atomizer BF SS316 0.6Ω 

 

 

 


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Joyetech byla založena v roce 2007 se sídlem v Shenzhenu v Číně.

Začátkem roku 2016 pokračoval Joyetech cestou inovací s laboratořemi po celé EU i Spojených státech. Prostřednictvím této spolupráce získal Joyetech nejvyšší možné certifikace.  Joyetech je lídr v oboru vapingu. Joyetech klade důraz na inovaci a kvalitu, aby vytvořil produkt, který se stane okamžitou klasikou.

 

logo joyetech