SLEVY na akční zboží až 50%! Sleva 10 % po registraci na 1 objednávku / Dárek ke každé objednávce!

Elf Bar NC600 - 20mg - Strawberry Yogurt (Jahodový jogurt)

1 hodnocení
 
  • 1 z 8
 
Dokonalá vůně čerstvě nakrájených jahod, kterou překrývá hladký a krémově sladký jogurt. Vrstvená ovocná dochuť s jemnou krémovostí navíc obohacuje nádech i výdech po celou dobu potahu. Další z řady oblíbených elektronických cigaret Elf Bar, nesoucí název Elf Bar NC 600. Tato jednorázová e-cigareta disponuje baterií o kapacitě 400mAh, se kterou dosáhnete až 600 potažení. Objem náplně 2ml, Obsah nikotinu 20mg Nic.salt (nikotinová sůl), Výrobce Elfbar.
179 Kč
Kód produktu 6939287951054
Značka Elf Bar
Kategorie Elektronické cigarety Elf Bar NC600
Položka byla vyprodána...
 

Elf Bar NC600 je jednorázová elektronická cigareta obsahující dnes velmi oblíbenou nikotinovou sůl (NicSalt), která se rychleji vstřebává do těla a není tak nutné časté potahovaní, jako je tomu klasických liquidů. Cigareta je napájena vestavěnou baterií o kapacitě 400mAh, se kterou dosáhnete až neskutečných 600 potažení.

Jednorázová e-cigareta je určená především pro uživatele, kteří se nechtějí trápit různým nastavováním elektronických cigaret, jejich plněním a nákupem žhavících hlav, nebo výměnou podů, a je také skvělá pro ty, kteří jsou připraveni přestat kouřit a chtějí přejít na zdravější vapování. ElfBar NC 600 je skvělé zařízení, které si můžete bez problémů vzít s sebou na večerní procházky, nebo když jste na cestách! Všichni totiž víme, že není nic horšího, než když se vám elektronická cigareta vybije, nebo dokonce zapomenete lahvičku s e-liquidem a přejdete k cigaretám, když jste se dostali tak daleko bez kouření. Elf Bar NC600 je okamžitě použitelná, ergonomická a díky svým rozměrům 101 x 22 x 10,5mm lehce se vejde do kapsy. Především ale plnohodnotně uspokojí vaší potřebu a její používání je mimořádně snadné. A nejen to, každá cigareta se dodává předplněná 2ml  kvalitního salt-nikotinového e-liquidu, jehož příchuť je dokonale věrná své předloze.

S vestavěnou baterií o kapacitě 400mAh, vám bez problémů vydrží až 600 klasických potažení. Nikotinová sůl, také označována jako "Nic. salt" je získávána z tabákových listů a je tak stoprocentně přírodním produktem. Nikotinová sůl se oproti známému klasickému nikotinu vstřebává do oběhu rychleji a přináší tak velmi rychlý pocit nasycení nikotinem. Na rozdíl od běžných náplní do elektronických cigaret (e-liquidů) výrazně méně dráždí v krku, a je tak díky tomu možné užívat vyšší intenzity nikotinu.

E-cigareta Elf Bar NC600 je tak ideálním počátečním bodem pro přestávajícího kuřáka klasických cigaret, který se chce seznámit s možností alternativní a hlavně zdravější volby kouření. Tato e-cigareta nevyžaduje žádnou údržbu, žádné složité nastavování, a je tak ideálním kandidátem pro začínající vapery.

Všechny jednorázové elektronické cigarety Elf Bar NC600 jsou důkladně zabaleny a připraveny k používání ihned po rozbalení.


Klíčové vlastnosti

  • Jednorázová elektronická cigareta
  • Obsahuje nikotinovou sůl
  • Vestavná baterie 400mAh
  • Výdrž až 600 potažení

 

Parametry a specifikace jednorázové e-cigarety Elf Bar NC600


Typové zařazení Jednorázová elektronická cigareta

Výrobce Elfbar

Obsah nikotinu 20 mg / 1 ml (Nikotinová sůl)

Objem náplně 2 ml

Kapacita baterie 400mAh

Nabíjení Nelze nabíjet

Rozměry 101 x 22 x 10,5mm

Příchuť (Aroma) Strawberry Yogurt (Jahodový jogurt)

Počet potažení až 600

 

Jednoduché použití

E-cigareta Elf Bar NC600 je tak ideálním počátečním bodem pro přestávajícího kuřáka klasických cigaret, který se chce seznámit s možností alternativní a hlavně zdravější volby kouření. Tato e-cigareta nevyžaduje žádnou údržbu, žádné složité nastavování, a je tak ideálním kandidátem pro začínající vapery.

elf-bar-nc-600-nc600-jednorazova-elektronicka-cigareta-disposable-20mg-banner-clanek

 


Příchutě Elfbar jsou prostě dokonalé

Těšit se můžete na 15 skvělých příchutí, které si ihned zamilujete. Ať již jde například o ostré energetické nápoje v několika zajímavých variantách, tak třeba delikátní a velmi žádané jogurtové příchutě, které si při prvním potažení zamiluje každý. Jsme přesvědčeni, že z řady promyšlených příchutí Elfbar si určitě vybere každý.

 

elf-bar-nc-600-nc600-jednorazova-elektronicka-cigareta-disposable-20mg-banner-1

 


První krok do světa vapingu

Elektronická cigareta Elf Bar NC600 je tak ideálním počátečním bodem pro přestávajícího kuřáka klasických cigaret, který se chce seznámit s možností alternativní a hlavně zdravější volby kouření. Tato e-cigareta nevyžaduje žádnou údržbu, žádné složité nastavování, a je tak ideálním kandidátem pro začínající vapery.

 

elf-bar-nc-600-nc600-jednorazova-elektronicka-cigareta-disposable-20mg-banner-2

 


Podobné produkty

Hmotnost 0.001 kg
Barva Růžová
Celková délka 100 - 110mm
Celková šířka 20 - 30mm
Celková tloušťka 10 - 20mm
Displej Ne
Druh příchutě S nikotinovou solí
Kapacita baterie [mAh] méně než 500mAh
Kapacita e-liquidu [ml] 1 - 2ml
Možnosti nabíjení Nelze (Jednorázové)
Náustek Placatý
Obsah nikotinu 20mg
Počet potažení 600
Pokročilé režimy Neregulovatelné (Bypass)
Styl potahování MTL (Klasické šlukování)
Závit baterie Neobsahuje

Produktové video: Jednorázové cigarety Elf Bar NC600


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: